KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14943167

nr 1494 3167

Alméry Lobel-Riche

(1880-1950), Frankrike

Gravyrer, 3 st. Signerade, Modellstudier. Bladets mått: 58x39, oramade

Alméry Lobel-Riche, fransk bildkonstnär född 1880, död 1950.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:43:38

3/10 20:38:38 1      Vinnande bud

Alméry Lobel-Riche

Läs mer om Alméry Lobel-Riche